Replatforming zonder nasmaak: organisatiebrede aanpak bij Lekkerland

11:20
30 minuten
Presentation
Stage 5
Erik Jansen Lekkerland
Richard Walsh De Nieuwe Zaak
Olaf Gockel Lekkerland

Replatforming zonder nasmaak? In deze sessie geeft Olaf (Sales Director Lekkerland) samen met Richard en Erik (De Nieuwe Zaak) je een eerlijk kijkje in de keuken van een grootschalig e-commerce project in de food- en foodservicebranche.

Wat is het recept voor een succesvolle implementatie? Welke valkuilen kunnen de soep goed bederven? Hoe voorkom je dat het budget niet in rook opgaat en het team niet uitgeblust raakt? Leer van een grensoverschrijdend Intershop-project bij Lekkerland/Conway, een groothandel in food, frisdrank & tabak, met scherpe inzichten van betrokken managers en system integrator. Dit is het eerlijke verhaal van een complexe replatforming in foodservice. Wat werkte, wat niet, en waarom samenwerking het recept voor succes is.

Koop tickets

Olaf Gockel

Olaf Gockel is een ondernemende en resultaatgerichte leider met meer dan 24 jaar ervaring in de foodservice-, retail- en FMCG-sector. Gedurende zijn loopbaan heeft hij diverse leidinggevende functies bekleed binnen zowel nationale als internationale ondernemingen. Hij heeft zich gespecialiseerd in het ontwikkelen en implementeren van groeistrategieën, digitale transformaties, logistiek en het bouwen van sterke, wendbare teams. Met een bewezen track record in commerciële transformaties, duurzaamheid en innovatieve businessmodellen binnen B2B2C-omgevingen weet Olaf strategie en uitvoering effectief te verbinden. Hij speelde een sleutelrol bij de transformatie van traditionele verkoopkanalen naar moderne, data-gedreven modellen, waarbij klantbeleving en operationele efficiëntie centraal staan. Hij is gedreven door de overtuiging dat gezond en duurzaam eten de toekomst heeft, en ziet innovatie en strategische samenwerkingen als de sleutel tot blijvende groei en impact.

Richard Walsh

Richard Walsh is sinds 2000 actief in de digitale industrie en heeft in de afgelopen twee decennia een reputatie opgebouwd binnen de bureauwereld (e-commerce, online marketing en media). Sinds 2013 is hij verbonden aan De Nieuwe Zaak (DNZ). In zijn rol als Commercial Director is Richard mede verantwoordelijk voor het realiseren van de business cases van opdrachtgevers en het bouwen aan duurzame klantrelaties. Met een achtergrond in strategisch en commercieel denken, werkt Richard dagelijks met multidisciplinaire teams aan hoogwaardige en effectieve digitale oplossingen voor zowel B2B- als B2C-organisaties. Zijn aanpak is altijd gericht op het perspectief van de eindklant.

Erik Jansen

Erik Jansen is een strategische en resultaatgerichte professional met meer dan 15 jaar ervaring in retail en digital commerce. Als interim manager en consultant helpt Erik organisaties bij het selecteren en implementeren van digitale commerce-oplossingen die sales en marketing naar een hoger niveau tillen.

Met een achtergrond in commerciële leidinggevende functies bij onder andere BCC, Wehkamp en Philips, combineert hij ervaring aan zowel de marketing- als saleskant van digital commerce. Hij heeft ruime ervaring in het aansturen van multidisciplinaire teams en complexe digitale transformatieprojecten. Hij heeft het vermogen om nieuwe concepten met succes te initiëren en te implementeren en sterke werkrelaties op te bouwen tussen bedrijfs- en IT-functies

Gedreven door impact, schakelt hij snel tussen visieontwikkeling en pragmatische uitvoering. Hij excelleert in het aanbrengen van structuur, het realiseren van procesverbeteringen en het bouwen van samenwerking in snel veranderende organisaties. Met zijn ondernemersmentaliteit, analytisch vermogen en ervaring in agile werkomgevingen is hij een krachtige aanjager van digitale groei.

Gelijktijdige Sessies