Content in tijden van AI en zero-click: waar gaat het nu om?
10:00
30 minuten
Presentation
Stage 2
Vroeger was het heel simpel: zonder tekst geen SEO-verkeer naar je site. Het is de reden waarom veel partijen een blog hebben. Maar in het zero-click tijdperk gaat dat niet meer op: veel blogs die de afgelopen jaren gemaakt zijn voor SEO, zijn overbodig geworden door AI-overviews.
Wat is de impact van verkeersverlies op de business en hoe meet je content in een zero-click context? Concrete voorbeelden laten zien hoe bedrijven hun strategie hebben aangepast, bepalen welke content behouden blijft en wie verantwoordelijk is voor contentcreatie wanneer SEO niet langer de primaire factor is. Zo wordt duidelijk hoe content effectiever kan worden ingezet.
Koop ticketsWat is de impact van verkeersverlies op de business en hoe meet je content in een zero-click context? Concrete voorbeelden laten zien hoe bedrijven hun strategie hebben aangepast, bepalen welke content behouden blijft en wie verantwoordelijk is voor contentcreatie wanneer SEO niet langer de primaire factor is. Zo wordt duidelijk hoe content effectiever kan worden ingezet.

Chantal Smink
Chantal is expert op het gebied van SEO, GEO, helpful content en zero-click marketing. Ze is de bedenker van het QPAFFCGMIM®-model, een framework om inzichtelijk te maken waar je ideale klant mee zit en wat iemand dus wil weten, lezen, zien of horen. Ze is auteur van de bestseller Het Contentkanon en heeft een podcastserie met 30.000+ downloads.